Jump to content

Welcome to Aiurea.NET
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

CERERE UNBAN! ( RECLAMATIE ADMIN )

• This topic is locked This topic is locked
11 replies to this topic

Snoopy

Snoopy

Member

• Grad:
    Members
  • 0 thanks
  • ID Membru:
    15997
  • Reputaţie:
    0
  • Avertizări:
    0

1. Nickul vostru :Snoopy
2. IP-ul : 
188.24.16.222
3. Motivul pentru care ati luat ban :CICA AM WALL....  :)))) dar adminii nu stiu sa traga aia i faza...is doar cativa admini buni..in rest is fara STEAM ,copii,care habar nu au sa traga ...am primit fara sa mi se faca poze sau WG de catre adminul DODO
4. Adminul care te-a banat : DODO
5. Ora si data cand s-a intamplat: 9/5/2018 ora 1
6. Dovezile voastre IHELPER poate confirma si Andrei123kca mi-a dat ban fara sa-mi faca WG sau poze!....din cauza ca nu stie juca si i ciuda ca primeste cap.

PE STEAM nu am folosit wall NICIODATA!........dar copilul asta DODO.....are filme urate in cap!......de ce imi da ban fara sa imi faca poze sau WG?.......dati remove admin......ca-i praf!........ma simt chiar jalnic sa fac reclamatie......dar nu pot sa stau 20 de minute pe server sa ma relaxez ca dau de cate un r**** ca asta........

este a 2-a oara cand imi da ban fara sa imi faca poze sau WG..........................daca el i slab si nu stie juca SA SE OPREASCA ......de ce nu i se scoate adminul la copilul ala???

stau eu sa aici sa fac reclamatie din cauza ca un **** nu ma lasa sa ma joc si imi **** jocul.

• 0

Servicii hosting,Gazduire servere metin2,Gazduire servere jocuri

NastyBoy

NastyBoy

King Never Die :P

• Grad:
    Super Moderators
  • 29 thanks
  • ID Membru:
    8990
  • Reputaţie:
    52
  • Avertizări:
    0

1. Nickul vostru :Snoopy
2. IP-ul : 
188.24.16.222
3. Motivul pentru care ati luat ban :CICA AM WALL....  :)))) dar adminii nu stiu sa traga aia i faza...is doar cativa admini buni..in rest is fara STEAM ,copii,care habar nu au sa traga ...am primit fara sa mi se faca poze sau WG de catre adminul DODO
4. Adminul care te-a banat : DODO
5. Ora si data cand s-a intamplat: 9/5/2018 ora 1
6. Dovezile voastre IHELPER poate confirma si Andrei123kca mi-a dat ban fara sa-mi faca WG sau poze!....din cauza ca nu stie juca si i ciuda ca primeste cap.

PE STEAM nu am folosit wall NICIODATA!........dar copilul asta DODO.....are filme urate in cap!......de ce imi da ban fara sa imi faca poze sau WG?.......dati remove admin......ca-i praf!........ma simt chiar jalnic sa fac reclamatie......dar nu pot sa stau 20 de minute pe server sa ma relaxez ca dau de cate un r**** ca asta........

este a 2-a oara cand imi da ban fara sa imi faca poze sau WG..........................daca el i slab si nu stie juca SA SE OPREASCA ......de ce nu i se scoate adminul la copilul ala???

stau eu sa aici sa fac reclamatie din cauza ca un **** nu ma lasa sa ma joc si imi **** jocul.

Ai copiat reclamatia de data trecuta..

Ai grija la limbaj te rog.

Apropo am gasit in pc ul tau ssw ;).

• 0

Snoopy

Snoopy

Member

• Grad:
    Members
  • 0 thanks
  • ID Membru:
    15997
  • Reputaţie:
    0
  • Avertizări:
    0

am copiat-o si am modifiat-o....DE CE SA NU O COPIEZ???..daca a fost acelasi admin care a facut aceeeasi faza!........si ce daca ai gasit SSW?..........nu am inteles..care-i faza ca ai gasit la mine in PC SSW.!!!!!??????? de ce bagi argumente care nu-si au rostul!.????...adminul a dat ban FARA SA FACA WG SAU POZE!

ca ai gasit la mine in pc SSW asta ma face codat???

ce limbaj sa folosesc din ce moment am dat peste 30-40 de wg`uri pe serverul asta si in continuare nu ma lasati sa joc!??!?!?!?!?  ce limbaj sa folosesc ???

20 de minute nu ma pot relaxa fiindca dau de niste copii care nu stiu sa tina bine mana pe mouse si imi FREACA CREIERII!!!

ADMINUL NU RESPECTA REGULAMENTUL!.............ca ai gasit la mine in PC ssw inseamna ca nu respect REGURILE ????

• 0

sayonaraboy

sayonaraboy

Newbie

• Grad:
    Members
  • 1 thanks
  • ID Membru:
    14314
  • Reputaţie:
    2
  • Avertizări:
    0

am copiat-o si am modifiat-o....DE CE SA NU O COPIEZ???..daca a fost acelasi admin care a facut aceeeasi faza!........si ce daca ai gasit SSW?..........nu am inteles..care-i faza ca ai gasit la mine in PC SSW.!!!!!??????? de ce bagi argumente care nu-si au rostul!.????...adminul a dat ban FARA SA FACA WG SAU POZE!

ca ai gasit la mine in pc SSW asta ma face codat???

ce limbaj sa folosesc din ce moment am dat peste 30-40 de wg`uri pe serverul asta si in continuare nu ma lasati sa joc!??!?!?!?!?  ce limbaj sa folosesc ???

20 de minute nu ma pot relaxa fiindca dau de niste copii care nu stiu sa tina bine mana pe mouse si imi FREACA CREIERII!!!

ADMINUL NU RESPECTA REGULAMENTUL!.............ca ai gasit la mine in PC ssw inseamna ca nu respect REGURILE ????

bro,rost nu are sa te tot certi aici cu toti adminii astia,lui nota poate ii si pasa de server are el grija si o face de ani buni,dar problema este ca nu are timp are si el viata lui,pe adminii de pe server ii doare in p**a ,mai ales cei care doneaza fac ce vor(multi erau care jucau cu wh si trigger si in realtime este inca unul)..

ce vreau sa-ti spun este ca tot rageul asta care il faci tu nu are rost, ori iti gasesti alt server oldschool ori iti bagi sula in el de cs 1.6. eu la fel ca si tine ador sa joc pe trust ca este preferatul meu din copilarie si este cel mai stabil srv si misto.fie eu ti-am spus ce am de spus sper sa ma intelegi,pentru ca eu dupa o pauza de cativa ani am intrat pe cs 1.6 si iarasi pe trust si iarasi sunt codatul din anii precedenti..

P.S. pot sa ghicesc ca nasty imi sterge postul..=]

• 0

Snoopy

Snoopy

Member

• Grad:
    Members
  • 0 thanks
  • ID Membru:
    15997
  • Reputaţie:
    0
  • Avertizări:
    0

pai nu ma cert ma....dar el imi scoate ochii ca a gasit la mine in pc ssw....am vrut numa sa dovedesc ca pot sa fiu 1 luna intreaga pe locul unu..si ..............de DODO mi-a luat aceasta sansa....

ce-i asa de greu sa ceri un WG sau sa faci niste poze???? trebuie sa-mi fu** ala ziua?????

DODO .....te-as OMORA IN PICIOARE daca te-as prinde....te-as calca pe cap...ti-as da cu genunchiu in dinti..numa pt ca esti un admin al dracu**** de retardat si nu respecti regulamentul!

stau sa ma cert fiindca un copil ..nu stie sa traga si cand primeste cap da ban!

• 0

NastyBoy

NastyBoy

• Grad:
    Super Moderators
  • 29 thanks
  • ID Membru:
    8990
  • Reputaţie:
    52
  • Avertizări:
    0

pai nu ma cert ma....dar el imi scoate ochii ca a gasit la mine in pc ssw....am vrut numa sa dovedesc ca pot sa fiu 1 luna intreaga pe locul unu..si ..............de DODO mi-a luat aceasta sansa....

ce-i asa de greu sa ceri un WG sau sa faci niste poze???? trebuie sa-mi fu** ala ziua?????

DODO .....te-as OMORA IN PICIOARE daca te-as prinde....te-as calca pe cap...ti-as da cu genunchiu in dinti..numa pt ca esti un admin al dracu**** de retardat si nu respecti regulamentul!

stau sa ma cert fiindca un copil ..nu stie sa traga si cand primeste cap da ban!

Pentru limbaj ti as da warm daca as avea administrator dar n am ! :)

Si ti as da 2 puncte de warm nu 1.

Respecta comunitatea si adminii ca aici nu esti pe tarla acolo la tine ok?

Admin  nu o sa mai iei din cauza limbajului.

• 1

sayonaraboy

sayonaraboy

Newbie

• Grad:
    Members
  • 1 thanks
  • ID Membru:
    14314
  • Reputaţie:
    2
  • Avertizări:
    0

Pentru limbaj ti as da warm daca as avea administrator dar n am ! :)

Si ti as da 2 puncte de warm nu 1.

Respecta comunitatea si adminii ca aici nu esti pe tarla acolo la tine ok?

Admin  nu o sa mai iei din cauza limbajului.

pai de ati mai respecta si voi ar fi auch,dar din pacate voi singuri adminii aveti limbaj vulgar si va doare in **** de tot mai ales va bate oftica cand intra cineva mai buni ca snoopy eu sau altul..

• 0

NastyBoy

NastyBoy

• Grad:
    Super Moderators
  • 29 thanks
  • ID Membru:
    8990
  • Reputaţie:
    52
  • Avertizări:
    0

pai de ati mai respecta si voi ar fi auch,dar din pacate voi singuri adminii aveti limbaj vulgar si va doare in **** de tot mai ales va bate oftica cand intra cineva mai buni ca snoopy eu sau altul..

Cine ti da voie tie sa comentezi aici?

Unde vezi tu limbaj vulgar din partea adminilor pe forum? :)

Plimba ursul copile..

• 0

Snoopy

Snoopy

Member

• Grad:
    Members
  • 0 thanks
  • ID Membru:
    15997
  • Reputaţie:
    0
  • Avertizări:
    0

TOTI MA ATACATI!!!!!!.........dar nu va puneti nici unul in locul meu fiindca am luat de 3 ori ban pe NEMERITATE de la DODO...............nici macar unul nu va puneti in locul meu....dar de comentati stiti comenta!

• 0

sayonaraboy

sayonaraboy

Newbie

• Grad:
    Members
  • 1 thanks
  • ID Membru:
    14314
  • Reputaţie:
    2
  • Avertizări:
    0

Cine ti da voie tie sa comentezi aici?

Unde vezi tu limbaj vulgar din partea adminilor pe forum? :)

Plimba ursul copile..

Am tot dreptul sa comentez turcule si eu nu am spus ca injura in general nu neaparat pe forum dar pe server e suta la suta si nu te mai tot crede prea destept ca esti prost la dracu

• 0

NastyBoy

NastyBoy

• Grad:
    Super Moderators
  • 29 thanks
  • ID Membru:
    8990
  • Reputaţie:
    52
  • Avertizări:
    0

Am tot dreptul sa comentez turcule si eu nu am spus ca injura in general nu neaparat pe forum dar pe server e suta la suta si nu te mai tot crede prea destept ca esti prost la dracu

Nu esti admin nu comenta.
  • 0

notAlamA

notAlamA

Founder

• Grad:
    Board Admin
  • 132 thanks
  • ID Membru:
    2
  • Reputaţie:
    357